About

Hakkımızda

1im Elektrik 25 yılı aşkın alanında, uzman ekip ve profesyonel iş anlayışı ile Antalya ve Alanya da değerli müşterilerimize hizmet veren bir ekiptir. Çalışan ve Müşterilerimiz sağlığı ve can güvenliğini misyonumuzun değişmez kuralıdır. Her geçen gün bize güvenen iş ortaklarımıza ve müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için, günümüzün standartlarından geride kalmadan, yarınlara hazır olarak, 3MP ( Minimum Maliyet Maksimum Performans) prensimiz Vizyonumuzun temel taşlarından birisidir. Her yaptığımız Proje ve İşlerde, işin büyüklüğüne göre değil, en iyi yapılması konusunda KYS ( Kalite Yönetim Sistemleri ) içinde Önleyici Faaliyetler ve İş Güvenliği kurallarına uygun ve titizlik içinde hareket ederek, her geçen gün kendimizi yenileyen bir ekip olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Birim Elektrik Yetkili

Elektrik Teknisyeni

  • Güvenli ve Hızlı işçilik.
  • Kaliteli Hizmet
  • 7 Gün 24 saat Acil Hizmet

Misyonumuz & Vizyonumuz

 

Önce insan ve güvenliği prensibimiz ile tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize alanında uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. En uygun ve gerçekçi maliyet ile gereksinimlerinizi anlayarak çözümler üretiyoruz. Gerek hizmet alanında, gerek proje sahasında iş güvenliği standartları ile ekibimize ve hizmet sonrası sizlere verdiğimiz hizmeti güvenli bir şekilde kullanmanız amacı değişmez prensibimizdir.

Yılların verdiği tecrübe ile, günümüzün hızla değişen hizmet anlayışı ve teknolojilerine uyum sağlamak için devamlı hazır olan, araştıran, müşteri dönüşlerini önemseyen, projelerde önce iyi bir planlamanın önemini anlayan, zamanında en iyi şekilde müşteri taleplerini karşılayan, 3MP kuralımız ile hizmetlerimizi kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz.

Alanımızda marka olma yolunda azimle ve sizlerle çeyrek asırdır hizmet vermekten 1im Elektrik Ekibi olarak gururluyuz.

Müşteri Yorumları

Müşterimiz Bizim için
Ne Diyor?